• Data wydarzenia / Date of event:
    17-18 maja / may 2014 r.
  • Miejsce / Venue
    Hotel Aleksandrus
    ul. Kamienne Pole 65, 34-435 Frydman
  • Delegaci WCA / WCA delegates:
  • Organizatorzy / Organisers:
    @ Radosław Ciuk, @ Mateusz Cichoracki
  • Sponsor główny / main sponsor:
    MagicznaKostka.pl         
  • Konkurencje / Events:
    3x3x3
    2x2x2
    4x4x4
    5x5x5
    3x3x3 jedną ręką / one-handed
    3x3x3 bez patrzenia / blindfolded
    Pyraminx
    Megaminx
    Skewb
  • Wpisowe / entry fee:
    15 PLN - płatne przelewem na konto: / payment by transfer:

    Krzysztof Kuncki
    20 1140 2004 0000 3202 7480 8083
    Tytuł: „Aleksandrus Cube 2014 Imię i Nazwisko” / Title: ”Aleksandrus Cube 2014 Full Name”

    Uiszczenie opłaty rejestracyjnej jest finalnym krokiem potwierdzającym rejestrację. / The payment is a confirmation of registration.
  • Limit zawodników / Competitors limit:
    80

Zarejestrowani zawodnicy / Registered competitors

» Zarejestruj się / Register

L.p. Imię i nazwisko / Full name Miejscowość / City Państwo / Country 3 2 4 5 oh bf p m sk
1. Tomek Bogdanik Dąbrówka Poland
2. Cezary Chełkowski Kraków Poland
3. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
4. Błażej Cichy Rybnik Poland
5. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
6. Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
7. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
8. Michał Dębski Tychów Nowy Poland
9. Bartłomiej Fecko Nowy Sącz Poland
10. Gabriela Frasik Kraków Poland
11. Mateusz Fydrych Świerklany Poland
12. Miłosz Gdula Nowy Sącz Poland
13. Patrycja Głodzińska Dąbrowa Górnicza Poland
14. Dawid Gołębiowski Waksmund Poland
15. Adam Guzik Nowy Targ Poland
16. Izabela Hawro Jawor Poland
17. Kacper Jach Będzin Poland
18. Norbert Kamiński Nowy Sącz Poland
19. Sebastian Kieś Czernica Poland
20. Wojciech Knott Rzeszów Poland
21. Marek Kolecki Rabka-Zdrój Poland
22. Paweł Kowol Gliwice Poland
23. Krzysztof Kuncki Łódź Poland
24. Michał Kurzydło Dębno Poland
25. Konrad Leśniak Ławnica Poland
26. Maciej Lyer Kraków Poland
27. Maksymilian Matląg Nowy Targ Poland
28. Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
29. Kacper Migacz Nowy Sącz Poland
30. Aleksandra Mogiła Łazy Poland
31. Kasper Ochwat Nowy Sącz Poland
32. Jakub Ociepka Limanowa Poland
33. Marcin Pach Nowy Sącz Poland
34. Piotr Michał Padlewski Białystok Poland
35. Wiktor Pasternak Jarosław Poland
36. Krzysztof Pelczarski Nowy Targ Poland
37. Daniel Poprawa Kraków Poland
38. Robert Poręba Nowy Sącz Poland
39. Krystian Potoczak Skawa Poland
40. Amelia Przystał Nowy Targ Poland
41. Adrian Rojna Nowy Sącz Poland
42. Cezary Rokita Mirzec Poland
43. Damian Rusnarczyk Kamienica Poland
44. Jakub Seiffert Katowice Poland
45. Tomasz Sitarz Skawa Poland
46. Maciej Skoczeń Nowy Sącz Poland
47. Kacper Stacha Sarnów Poland
48. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
49. Marlena Tkocz Będzin Poland
50. Patrycja Trząska Sosnowiec Poland
51. Piotr Trząski Sosnowiec Poland
52. Mariusz Wąchała Kamienica Poland
53. Przemysław Wesołowski Dział Poland
54. Patryk Zakrzewski strumień Poland
55. Damian Zapalski Stronie Poland
56. Jan Zoń Dębno Poland
57. Krzysztof Żerucha Świętochłowice Poland
58. Tomasz Żołnowski Płock Poland
59. Karolina Żurek Sosnowiec Poland
Suma: 56 50 36 24 35 17 40 19 31